Autorius: auracesnaityte

Lietuvos diabetikų bendruomenės higienos įpročiai ir elgsena, blogėjant COVID-19 situacijai Lietuvoje.
91
Gerbiamas (-a) respondente, Esu Alytaus kolegijos, Inžinerijos ir biomedicinos fakulteto, 2 kurso studentė Aura Česnaitytė. Šiuo metu atlieku savarankišką tyrimą, apie Lietuvos diabetikų bendruomenės higienos įpročiusi ir elgseną, blogėjant COVID-19...