UserBankukomunikacija
Vieša
Pranešti

LIETUVOS BANKŲ KOMUNIKUOJAMOS IR SUINTERESUOTŲ ŠALIŲ SUVOKIAMOS SOCIALINĖS ATSAKOMYBĖS TYRIMAS

Gerbiamasis(-oji)

Kauno technologijos universiteto studentė Aurelija Kryževičienė atlieka Lietuvos bankų komunikuojamos ir suinteresuotų šalių suvokiamos socialinės atsakomybės tyrimą ir prašo Jūsų užpildyti šią anketą.

Apklausa yra anoniminė, duomenys nebus viešai skelbiami. Pasirinktą atsakymo variantą žymėkite X.

1. Jūs esate:
2. Jūsų amžius:
3. Jūsų išsilavinimas:
4. Jūs pajamos:
Kiek laiko naudojatės šio banko paslaugomis?
7. Kaip dažnai Jūs naudojatės šio banko paslaugomis?
8. Ar sutinkate su šiais teiginiais apie banko bendruomeniškumą? Tikėtina, kad apie kai kuriuos aspektus Jūs neturėsite informacijos, tad jei vienas ar kitas aspektas Jums nėra žinomas, pasirinkite atsakymo variantą „nežinau“.
9. Ar sutinkate su šiais teiginiais apie banko darbuotojus? Tikėtina, kad apie kai kuriuos aspektus Jūs neturėsite informacijos, tad jei vienas ar kitas aspektas Jums nėra žinomas, pasirinkite atsakymo variantą „nežinau“.
10. Ar sutinkate su šiais teiginiais apie banko akcininkus? Tikėtina, kad apie kai kuriuos aspektus Jūs neturėsite informacijos, tad jei vienas ar kitas aspektas Jums nėra žinomas, pasirinkite atsakymo variantą „nežinau“.
11. Ar sutinkate su šiais teiginiais apie banko aplinkosaugos veiklas? Tikėtina, kad apie kai kuriuos aspektus Jūs neturėsite informacijos, tad jei vienas ar kitas aspektas Jums nėra žinomas, pasirinkite atsakymo variantą „nežinau“.
12. Ar sutinkate su šiais teiginiais apie banko socialines veiklas? Tikėtina, kad apie kai kuriuos aspektus Jūs neturėsite informacijos, tad jei vienas ar kitas aspektas Jums nėra žinomas, pasirinkite atsakymo variantą „nežinau“.
13. Ar sutinkate su šiais teiginiais apie banko paslaugų vartotojus? Tikėtina, kad apie kai kuriuos aspektus Jūs neturėsite informacijos, tad jei vienas ar kitas aspektas Jums nėra žinomas, pasirinkite atsakymo variantą „nežinau“.
14. Ar sutinkate su šiais teiginiais apie banko tiekėjus? Tikėtina, kad apie kai kuriuos aspektus Jūs neturėsite informacijos, tad jei vienas ar kitas aspektas Jums nėra žinomas, pasirinkite atsakymo variantą „nežinau“.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų691059
Atsakymų033

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »