Kokia būtų jūsų reakcija pamačius du tos pačios lyties asmenis besibučiuojant viešoje vietoje?
- Baimė
- jokia
- Nieko
- Panaši kaip ir pamačius priešingos lyties besibučiuojančius
- Nieko turbut nereguočiau
- Tiesiog tolerancija. Per daug nesureikšminu, tačiau nesmerkiu - žmonės džiaugiasi gyvenimu, tai yra svarbiausia.
- Pajebat
- Neutralumas
- Jokios
- Jokios reakcijos, nesureikšminčiau labai