Ar daug moterų, merginų mieste pastebi turint skaisčią, gražią odą?
- Ne
- Sunku pastebeti per makiaza, bet manau kad mazai
- Nedaug
- Nelabai
- Taip!! Ir taip pavydziu.. Aisku yra ir nekokiu, bet, mano manymu, kas ka nori tas ta mato. As siekiu tobulos matines be kamedeonu odos, ir pastebiu bei lygiuojuos i tas kurios tokia turi.
- Ne
- Ne
- Gana nemažai
- Ne. Juk beveik visos su makiazu.
- Ne