Ar daug moterų, merginų mieste pastebi turint skaisčią, gražią odą?
- Labai mazai
- Ne
- Sveikai atrodančią odą taip, bet minimalių trūkumų turi beveik kiekviena.
- Ne
- Kadangi man pačiai yra labai svarbi odos būklė, aš visada atkreipiu dėmesį ir į kitų odą (aišku nesverkiant, tiesiog pastebėjimas), tai yra matyti labai tobulų odų, be jokio taškelio t.t., daug merginų su prasta oda:spuogai, aknė.
- Demesys labiausiai atsikreipia i labai problemine oda turincias merginas
- Ne
- Kaip kada.
- mažai
- Nedaug.