Ličio baterijų efektyvumo tyrimas naudojant išmaniuosius telefonus
Sveiki, esu Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegijos technikos fakulteto energijos inžinerijos II kurso studentas Remigijus Pocius. Šiuo metu atlieku tyrimą, siekdamas išsiaiškinti Ličio baterijų efektyvumą naudojant skirtingų gamintojų išmaniuosius telefonus.
Prašau atvirai atsakyti į klausimus. Atsakymai nebus viešinami.
Koks Jūsų amžius?
Kiek laiko per diena naudojatės savo telefonu?
Ar naudojate programėles, kurios sunaudoja daug baterijos energijos(Facebook, Youtube, Google Maps)?
Ar dažnai paros metu išsikrauna Jūsų telefonas?
- Taip
- ne
- kraunu vieną kartą per parą
- Kartais
- Ne
- Nelabai
- Ne
- Vieną kartą
- Ne
- Taip
Kokių išmaniųjų telefonų, Jūsų nuomone, baterijos yra efektyviausios?
Jūsų nuomone, ar išmaniųjų telefonų baterijų talpa yra pranašesnė už senųjų telefonų baterijų talpą?
Ar renkatės telefoną pagal jo baterijos talpą?
Ar Jūsų telefonas naudojamas asmeninėms ar darbo reikmėms?
Ar esate patenkintas savo telefono baterijos talpa?
Ar keistumėte naudotą telefono bateriją į naują, kai sutrumpėja telefono veikimo laikas?
Kokiu būdu palaikote savo išmanųjį telefoną darbingumo būsenoje (juo naudojatės)?
Ar esate keitę savo išmaniojo telefono bateriją? Jeigu taip, tai po kiek laiko nuo telefono įsigijimo.
Kitas variantas
- Taip, po pusantrų metų iPhone naudojimo
- 1-1.5 m
- Taip
- 2 metai ir 2 mėnesiai
- beveik 2 metai
- Esu. Telefono bateriją teko keisti po 2 metų naudojimo.
- Po kelių metų
- 4metai
- Turiu 4000 mah. Telefone . pilnai užtenka