Lengvo maisto kavinė

Kaip manote ar reiktų Vilniuje tokios kavinės, kur būtų tik lengvas maistas?

  1. Taip
  2. Manau, kad taip
  3. Taip ir kuo daugiau, nes nuo burgeriu ir kebabu visi tuoj nutuks.
  4. dalinai.
  5. tokių jau ir taip pilna
  6. taip
  7. Jei kavivnė galėtų įtikinti, kad čia maistas ne tik skanus bet ir sveikas, subalansnuotas ir kitokius poreikius atitinkantis, žmonėms kurie ieško lengvo maisto, tuomet - TAIP. Kitaip tariant, žmonės pripratę, kad jų problemas spręstu kiti, todėl jei kavinė galėtų tai pasiūlyti (pradedant nuo šūkio, aptarnavimo, meniu su aprašymais, suskaičiuotom kolorijom bei kt. ir baigiant geru įspudžiu, skaniu maistu, bei patrauklia kaina) tuomet ji reikalinga!
  8. jo
  9. Neesu įsitikinusi
  10. Taip