LBAA buhalterių apklausa – Buhalterių darbo užmokestis Lietuvoje 2016 metais: tendencijos ir iššūkiai

Dalyvauk kasmetinėje Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos (LBAA) apklausoje “Buhalterių darbo užmokestis Lietuvoje 2016 metais: tendencijos ir iššūkiai”!

LBAA rūpinasi Lietuvos buhalterių gerove ir siekia, kad už jų kvalifikuotą ir atsakingą darbą būtų tinkamai atlyginama. Atlikę apklausas, praėjusiais metais mes išsiaiškinome, kad buhalteriai nepatenkinti savo atlygiu. Viena iš priežasčių - dėl priimtų norminių aktų vis dar auga deklaracijų, pranešimų skaičius ir jų teikimo dažnumas, tačiau darbdaviai neatsižvelgia į padidėjusį buhalterių darbo krūvį.

Mes radome būdų keisti šią situaciją! Siekdama atsidėkoti, LBAA šiemet savo ruožtu įsteigė LBAA Garbės ženklą labiausiai nusipelniusiems buhalteriams. Tačiau vien garbės nepakanka - mes ir toliau dirbame su įstatymų leidėjais, siūlome, ką galima supaprastinti. Darbas tęsiasi.

Ši apklausa padės Lietuvos buhalteriams išsiaiškinti atlyginimų kitimo tendencijas ir suprasti, ko reikia, kad kiekvienas buhalteris uždirbtų daugiau, patenkintų darbo rinkos poreikius.

Kviečiame užpildyti šią anoniminę anketą ir pakviesti atsakyti į anketos klausimus savo kolegas buhalterius, vyriausius buhalterius. Apklausos rezultatus skelbsime 2016 m. kovo mėnesį Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos internetiniame portale www.LBAA.Lt

Dėkojame už Jūsų skirtą laiką!

 

 

LBAA buhalterių apklausa – Buhalterių darbo užmokestis Lietuvoje 2016 metais: tendencijos ir iššūkiai
Anketa neaktyvi
Anketos rezultatai yra prieinami tik anketos autoriui
Susikurti savo anketą