Austeja.5
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Labai reikia jūsų atsakymų apie organizacinę kultūrą!

Gerb. respondente,

esu Vilniaus universiteto, Ekonomikos ir verslo administravimo, Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro studijų II kurso studentė Austėja Pugžlienė. Šiuo metu rašau magistro baigiamąjį darbą, kurio tikslas – nustatyti, kokį poveikį organizacinė kultūra daro paslaugų sektoriaus darbuotojams, medijuojant darbuotojų pasitenkinimui darbu ir organizaciniam įsipareigojimui. Apklausa yra anoniminė. Gauti rezultatai bus apibendrinti ir panaudoti mokymosi tikslais. Į toliau pateiktus klausimus stenkitės atsakyti kuo nuoširdžiau, o jeigu norėsite pasitikslinti, galite susisiekti el. paštu: [email protected].

Prašome perskaityti žemiau pateiktus teiginius apie jūsų įmonės organizacinę kultūrą ir nurodyti, kiek su kiekvienu iš jų sutinkate ar nesutinkate, pasirinkdami skaitmenį skalėje nuo 1 (visiškai nesutinku) iki 5 (visiškai sutinku).
Prašome perskaityti žemiau pateiktus teiginius ir nurodyti, kiek su kiekvienu iš jų sutinkate ar nesutinkate, pasirinkdami skaitmenį skalėje nuo 1 (visiškai nesutinku) iki 7 (visiškai sutinku).
Prašome perskaityti žemiau pateiktus teiginius ir įvertinti juos pagal tai, kokią įtaką jie turi jūsų pasitenkinimui darbu. Skalė nuo 1 (labai nepatenkinta(-s)) iki 5 (labai patenkinta(-s)).
Prašome perskaityti žemiau pateiktus teiginius ir nurodyti, kiek su kiekvienu iš jų sutinkate ar nesutinkate apibrėždami skaitmenį skalėje nuo 1 (visiškai nesutinku) iki 5 (visiškai sutinku).
Jūsų lytis
Jūsų amžius
Jūsų išsilavinimas
Jūsų darbo stažas dabartinėje organizacijoje
Jūs dirbate organizacijoje, kuri pagal verslo dydį ir darbuotojų skaičių

Anketos meniu

Kita anketa »