KVK socialinių mokslų fakulteto maitinimo salygų kokybės analizė

 

GERB. RESPONDENTE,

Esu Klaipėdos valstybinės kolegijos įmonių ir įstaigų administravimo trečio kurso studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas išanalizuoti mūsų kolegijos maitinimo sąlygų kokybę. Atliekamas tyrimas yra anoniminis, visa gauta informacija bus vertinama  apibendrintai. Iš anksto dėkoju už informaciją ir sugaištą laiką.

 

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar naudojatės maisto paslaugomis kolegijoje?

Ar Jus tenkina maitinimo sąlygos kolegijoje?

Ką dažniausiai valgote pertraukos metu?

Jei atsinešate savo maistą, ką atsinešate?

Kokio maisto ar patiekalo niekada nevalgote kolegijoje?

Kaip manote, ar pateikiamas maistas yra sveikas?

Ar kolegijoje atsižvelgiate į tai, ar maistas yra sveikas?

Kas Jus labiausiai tenkina, atsižvelgiant į maisto kokybę bei paslaugą? (galimi keli atsakymo variantai)

Kas Jūsų netenkina mūsų kolegijos maitinime? (galimi keli atsakymo variantai)

Ko trūksta mūsų kolegijos maitinimo asortimente?

Jūsų lytis?

Kokio kurso esate studentas?