KVK socialinių mokslų fakulteto maitinimo salygų kokybės analizė

 

GERB. RESPONDENTE,

Esu Klaipėdos valstybinės kolegijos įmonių ir įstaigų administravimo trečio kurso studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas išanalizuoti mūsų kolegijos maitinimo sąlygų kokybę. Atliekamas tyrimas yra anoniminis, visa gauta informacija bus vertinama  apibendrintai. Iš anksto dėkoju už informaciją ir sugaištą laiką.

 

Ar naudojatės maisto paslaugomis kolegijoje?

Ar Jus tenkina maitinimo sąlygos kolegijoje?

Ką dažniausiai valgote pertraukos metu?

Jei atsinešate savo maistą, ką atsinešate?

  1. obuolį
  2. obuolį
  3. nieko
  4. Obuolį
  5. grikiai, sumuštiniai, salotos
  6. ka nors patogaus valgumui
  7. valgau valgykloje
  8. valgau pertraukos metu bendranutyje. neteko ragauti maisto kolegijoje, nes susuzavejo nei meniu nei kainos, nei aplinka
  9. Ka nors ko nereikia sildyti
  10. Vaisių, liesą jogurtą.
…Daugiau…

Kokio maisto ar patiekalo niekada nevalgote kolegijoje?

  1. karštų patiekalų
  2. Dienos pietų
  3. karštų patiekalų
  4. visko
  5. Žuvies
  6. iš valgyklos, nes brangu
  7. nzn
  8. Deserto
  9. Saldumynų.
  10. karštų patiekalų
…Daugiau…

Kaip manote, ar pateikiamas maistas yra sveikas?

Ar kolegijoje atsižvelgiate į tai, ar maistas yra sveikas?

Kas Jus labiausiai tenkina, atsižvelgiant į maisto kokybę bei paslaugą? (galimi keli atsakymo variantai)

Kas Jūsų netenkina mūsų kolegijos maitinime? (galimi keli atsakymo variantai)

Kitas variantas

  1. riebalai pritvinkę įvairiausio (dažniausiai nemalonaus) maisto kvapo tvyro ore net neįėjus į valgyklą, prasmirsta tiek plaukai tiek rūbai. Na ir šiaip tai nėra malonu.
  2. brangu
  3. Didelės kainos

Ko trūksta mūsų kolegijos maitinimo asortimente?

Jūsų lytis?

Kokio kurso esate studentas?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą