Kviečiame Jus dalyvauti tyrime „Ikimokyklinio ugdymo pedagogų ir tėvų bendrdadrbiavimas: atvejo analizė“.
Kaip manote, kada tikslingiausia padėti bendradarbiauti su ikimokyklinės įstaigos pedagogais, kodėl?
kai užpildai prašyma, kad susipažintum su įstaiga
kai pradeda lankyti darželį, nes yra reikalas bendrauti
nežinau
kai žinai su kuo kalbėti
dar laukiant kūdikio, kad išsirinktum geriausiai lūkesčius atitinkantį darželį
kai pradeda lankyti. juk visi taip daro
po pazžinties su pedagogu
neturiuo nuomones
nežinau
Smalsu, kas bus pedagogai, todel naudinga pradėti bendrauti kai užpildai prašymą. taciai cia pakankamai velai sužinoma, koks konkretus pedagogas ugdys vaika