Kūrybiškumo raiška veikiant grupėse

Jaučiatės labiau kūrybiškas dirbant vienas ar grupėje?

Ar jaučiatės kūrybiškas būdamas grupėje?

Dirbant grupėje mėgstate labiau reikšti savo idėjas ar klausyti kitų?

Kas labiausiai motyvuoja dirbant grupėje?

Kita (Įrašykite savo variantą)

  1. Kai laužo lomkės
  2. Rezultatas
  3. daugiau idėjų
  4. Visi išvardinti. Ir praeitam klausime tinka abu.
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą