Pakomentuokite, ką Jūs asmeniškai patartumėt, pasiūlytumėte, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima būtų efektyvesnis ( parašykite)?
- Daugiau tėvų tiesioginės įtraukties veiklų ir renginių metu.
- Manau, kad priemonių bendravimui pakanka, tik jas reikia tobulinti.
- Ir toliau naudotis telefoniniais ir elektroniniais bendravimo būdais
- Kurti darnius santykius tarp pedagogų ir tėvų, grįstus abipuse pagarba ir tolerancija. Tik tada įmanomas efektyvus ir produktyvus bendradarbiavimas.
- Abie
- Kas dvi savaites (skirtingais laikais, ne su visais tėvais, kad būtų pasiskirstymas vienas vieną valandą, kitas kitą, kam aktualu, tai manau tikrai dalyvaus, bet tai turi būti darželio aplinkoje, gal būt net ir grupėje ir nereikia pradėti su covidu, visiems jau vienodai) susitikti su tėvais ir pasikalbėti kaip jiems sekėsi ir t.t. Paprastas pokalbis, kuris tėveliams duos daugiau žinių, pagalvojimų ir net gi taip manau sustiprėtų tėvų ir pedagogų santykis vienas su kitu.