Kaip manote, koks informacijos perteikimo būdas įstaigos viduje yra efektyviausias (parašykite)?
- Gyvi susitikimai, mesanger.
- Viskas tenkina.
- Žinutės dienyne, gmaile
- Efektyviausias informacijos perteikimo būdas įstaigos viduje per sistemą ,,mūsų darželis".
- Nuotolinis (per info. technologijas)
- Laiškais