Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė

Pakomentuokite, ką Jūs asmeniškai patartumėt, pasiūlytumėte, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima būtų efektyvesnis ( parašykite)?

  1. Pedagogų noras užmegzti ryšį su tėveliais.
  2. ......
  3. Norėtųsi iniciatyvumo iš pedagogų pusės. Tiesiog pateikti informaciją apie vaiką - bloga ar gera ta informacija būtų. Dažnai daug ką sužinau tik iš vaiko, bet nesu tikra kiek ji supranta ir kiek pasako tiesos. Tiesiog būtų gera, kad pedagogai ir kiti su vaiku (ypač individualiai dirbantys) specialistai, rastų laiko trumpai žinutei. Jei tai bus svarbu, tėvai gali bet kada perskambinti ir pasiteirauti po to išsamiau.
  4. Daugiau tiesioginio bendravimo apie vaiką, o ne bendrai visiems girdint ar matant
  5. ...
  6. Kelti daugiau nuotraukų, ką vaikai veikia darželyje, papasakoti, kaip sekėsi atlikti tam tikrą veiklą.
  7. Būtų gerai "gyvi" susirinkimai.
  8. Bendrabarbavimas su tėvais iš darželio pusės yra nepriekaištingas
  9. Kalbėjimas🙂
  10. Daugiau bendrauti, dalintis medžiaga soc tinklais