Kaip manote, koks informacijos perteikimo būdas yra efektyviausias (parašykite)?
- FB grupes
- El.laiškais
- Susirinkimai, kad ir nuotoliniai
- Uždaros grupės facebooke
- Raštiškas
- Pokalbis, aptarimas, išvadų darymas.
- Individuali, žodinė
- Visi būdai,naudojami dabar yra geri