Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė

Kaip manote, koks informacijos perteikimo būdas yra efektyviausias (parašykite)?

  1. Labai pasigendu bendravimo akis į akį, kai gali tiesiogiai paklausti kaip vaikui sekasi, gal kažko trūksta, gal atnešti kokių priemonių ar drabužių ir t.t.
  2. Gyvas bendravimas visada geriausias
  3. Tiesioginis bendravimas, apklausos, facebook grupe
  4. Asmeninė žinutė FB grupėje
  5. Tėvų susirinkimas
  6. Elektroninis paštas, individualus pokalbis, asmeniniai pranešimai "Musu darželis" sistemoje
  7. Facebook uzdaroje grupėje
  8. Kai pasakoma asmeniskai , gyvai . Jei tai asmenine info. Jei bendra tai grupeja facebook, kadangi nebera gyvu susitikimu ...
  9. El. paštas, gyvas pokalbis atvedant/pasiimant vaikà iš darželio, Facebook grupė.
  10. Telefonu , facebook grupes