Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė
Kaip manote, koks informacijos perteikimo būdas yra efektyviausias (parašykite)?
Labai pasigendu bendravimo akis į akį, kai gali tiesiogiai paklausti kaip vaikui sekasi, gal kažko trūksta, gal atnešti kokių priemonių ar drabužių ir t.t.
Gyvas bendravimas visada geriausias
Tiesioginis bendravimas, apklausos, facebook grupe
Asmeninė žinutė FB grupėje
Tėvų susirinkimas
Elektroninis paštas, individualus pokalbis, asmeniniai pranešimai "Musu darželis" sistemoje
Facebook uzdaroje grupėje
Kai pasakoma asmeniskai , gyvai . Jei tai asmenine info. Jei bendra tai grupeja facebook, kadangi nebera gyvu susitikimu ...
El. paštas, gyvas pokalbis atvedant/pasiimant vaikà iš darželio, Facebook grupė.