Korupcijos tyrimas Kauno mieste

Jei įžvelgėte korupcijos apraiškų savo darbe kaip siūlytumėte jas naikinti?

  1. didinti pareigūnų atlyginimus, skatinti bei motyvuoti juos apdovanojimais, padėkomis
  2. Imuniteto valdyba naikina visas korupcijos aprašas
  3. nepanaikinamos. Visada buvo ir bus
  4. Laisvės atėmimu, bauda, areštu, viešaisiais darbais
  5. Didinant pareigūnų algas
  6. -
  7. N
  8. -
  9. neizvelgiu
  10. VISŲ PIRMA SIŪLYČIAU IŠVALYTI PAČIĄ IMUNITETO TARNYBĄ KURIOJE SĖDI ASMENYS SENIAU PATYS ĖME KYŠIUS,