Korupcijos tyrimas Kauno mieste

Jei įžvelgėte korupcijos apraiškų savo darbe kaip siūlytumėte jas naikinti?

  1. atsakomybes neisvengiamumas
  2. Griežtai šalinti iš darbo pareigūnus imančius kyšius.
  3. Dabartinė programa veikia gerai
  4. Tiesa pasakius nežinau. Greičiausiai viešas pokalbis apie korupciją ir jos skaudžias pasekmes.
  5. Šviesti pareigūnus, kodėl nedera imti kyšių
  6. nežinau
  7. Didinti atsakomybe
  8. Salinti is tarnybos
  9. kelti policijos pareigūnų atlyginimus, suteikti geresnes socialines garantijas, siekti jog į policiją ateitų dirbti motyvuoti asmenys, kelti pačios policijos prestižą.
  10. Nenaikinti