Kokia Jūsų nuomonė apie asmenis, kurie parduoda savo (rinkėjo) balsą?
- Blogai tokius reikia traukti atsakomybėn
- Neturiu nuomonės
- Prasta
- Bloga
- Tokiems asmenims nesvarbi Lietuvos ateitis
- Kritiška.
- Manau jiems turi būti apribota rinkimų teisė
- Negera
- Bloga
- Na jog blogai kiekvienas turi savo balsą ir tai svarbu