Korupcijos atvejai Lietuvos rinkimų sistemoje

Kokia Jūsų nuomonė apie asmenis, kurie parduoda savo (rinkėjo) balsą?

  1. Tik tie kurie neturi savo nuomonės apie valstybes gerove gali parduoti savo balsą ir į valdžia išrinkti tuos kurie nieko apie valdymą nenutuokia.
  2. Neturiu nuomonės
  3. Aš prastos nuomonės apie tokius žomnes.
  4. Tai ne žmonės
  5. Tokie asmenys neturi pilietiškumo ir nesuptanta apie kiekvieno balso svarbą rinkimuose. Esu blogos nuomonės apie juos
  6. Tai yra apgailėtina
  7. Jeigu daug moka, kai kam tai reikalingiau yra, nei balsavimas.
  8. Asmenys be pilietinės atsakomybės
  9. neatsakingi, neturintys savo nuomonės.
  10. Žmonės be pareigos jausmo.