Tik tie kurie neturi savo nuomonės apie valstybes gerove gali parduoti savo balsą ir į valdžia išrinkti tuos kurie nieko apie valdymą nenutuokia.
Neturiu nuomonės
Aš prastos nuomonės apie tokius žomnes.
Tai ne žmonės
Tokie asmenys neturi pilietiškumo ir nesuptanta apie kiekvieno balso svarbą rinkimuose. Esu blogos nuomonės apie juos
Tai yra apgailėtina
Jeigu daug moka, kai kam tai reikalingiau yra, nei balsavimas.
Asmenys be pilietinės atsakomybės
neatsakingi, neturintys savo nuomonės.
Žmonės be pareigos jausmo.