jie nenori saziningai rinkti prezidento,seimo
Trūksta žmonėms sąmoningumo.
Žmonės be savo nuomonės
Žulikai
Labai bloga. Dar blogesnė nuomonė apie tuos politikus kurie nesugebėdami laimėti rinkimų stengiasi papirkti žemiausio sluoksnio rinkėjus
Bloga nuomonė
Tai nepateisinama.
Nepateisinama.
Tai visų nusikalstama ir ne pilietiška.
neigiama