Konfliktai darbo grupėse

Jūsų nuomonė, kas yra svarbiausia norint turėti draugišką ir vieningą komandą?

  1. Turėti bendrą tikslą.
  2. Kiekvienam gerbti kito nuomone,nors su ja nesutinkame,stengtis islikti ramiam ,bet ramiai issakyti ir savo pozicija.
  3. Visų indėlis ir pastangos vieno tikslo link
  4. Pasirinkti tinkamus žmones
  5. Sprestip problema ,o neapsimesti kad jos nėra
  6. Pagarba vienas kitam, pagalba, patarimai, bendravimas
  7. Tureti issilavinusius zmones.
  8. Nuoširdus, atviras tarpusavio bendravimas.
  9. Visi už vieną - vienas už visus
  10. Yet again, girdėt ką kalbą.