Jūsų nuomonė, kas yra svarbiausia norint turėti draugišką ir vieningą komandą?
bendravimas ir pagalba vienas kitam.
Prieš betką darant pagalvot ar man patiktų jei su manimi taip elgtųsi kaip aš elgiuosi su kitais.
Žmonės
Pasitikėjimas
Man asmeniškai svarbiausia yra tarpusavio pagarba. Gebėjimas įsiklausyti ir išklausyti. Gebėjimas priimti kito žmogaus nuomonę. Tarpusavio supratimas yra svarbiausia.
Klausytis grupės narių nuomonės ir atlikti darbus komandoje tik tuomet, kai užtikrinama, kad visų grupėje esančių narių lūkesčiai patenkinti
Kalbėtis ir netylėti jei atsiranda problemų
Prisitaikyti prie kitu
Turi būti kiekvieno nario noras dirbti, pasiskirstyti kiekvienam priimtinas darbais
Išklausymas, nepertraukinėjimas, geras grupės lyderis.