Jūsų nuomonė, kas yra svarbiausia norint turėti draugišką ir vieningą komandą?
Reikia protingo komandos vadovo , teisingai parinkti komandos narius , svarbu , kad nariai nepervargtų , nepatirtų psichologonio spaudimo.
Gerbti vienas kitą.
Bendrystė ir vienijantis tikslas.
Pagarba ir priėmimas komandos narių tokiais, kokie jie yra.
Pagalba vienas kitam, jokios diskriminacijos, išklausymas, geriausių sprendimų apsvarstymas ir aišku, nuotaika! ;))
Palaikyti vieniems kitus.
Komandos vadovo lanksumas noras turėti tokią komandą.
Svarbu ne tik darbo gebėjimai ar įgūdžiai, svarbiausia kiekvieno nario asmeninės charakterio savybės, nes būtina pagarba, lankstumas, tolerancija, gebėjimas siekti bendro darbo rezultato ir išsikelto tikslo, negalima vadovautis savo ambicijomis ir kaprizais. ,