Konfliktai darbo grupėse

Jūsų nuomonė, kokiais būdais būtų galima išspręsti konfliktus ir užkirsti kelią grupės iširimui?

  1. Išsiaiškinus problema ir bandant ja spresti
  2. Aiškumu, aiškinantis kodėl taip yra bei kalbantis
  3. Pokalbis yra esmių esmė. Kalbėtis ir dar kartą kalbėtis.
  4. Išklausyti kiekvieno nuomonės, mokėti priimti ir kitokią nuomonę, kritiką
  5. Išsikalbėjimas.
  6. Tiesiog vengti konfliktu
  7. Susidėlioti kiekvienam kuris už ką atsakingas
  8. Grupės lyderis turėtų sukontroliuoti savo grupės narius.
  9. Išsiaiškinti konflikto priežąstį, kalbėtis.
  10. Rasti bendra nuomone