KOMPIUTERIŲ NAUDOJIMAS ŽMONIŲ GYVENIME
Laba diena,
Esu Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegijos, informacinių sistemų inžinerijos studijų, antro kurso studentas.
Atlieku tyrimą ,,Kompiuterių naudojimas žmonių gyvenime" ir labai kviečiu jus sudalyvauti jame, atsakant į žemiau pateiktus klausimus.
Jūsų atsakymai yra anoniminiai, tyrimo rezultatai viešai nėra neprieinami.Jūsų asmeniniai duomenys nebus niekur skelbiami ar įvardijami. Atsakymai bus naudojami mokslo tikslams ir tik statistiškai apibendrinti su kitų respondentų atsakymais. Konfidencialumas garantuojamas.
Iš anksto noriu jums padėkoti, kad sudalyvavote mano tyrime