KOMPIUTERIŲ NAUDOJIMAS ŽMONIŲ GYVENIME

Laba diena,

Esu Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegijos, informacinių sistemų inžinerijos studijų, antro kurso studentas.

Atlieku tyrimą ,,Kompiuterių naudojimas žmonių gyvenime" ir labai kviečiu jus sudalyvauti jame, atsakant į žemiau pateiktus klausimus.

Jūsų atsakymai yra anoniminiai, tyrimo rezultatai viešai nėra neprieinami.Jūsų asmeniniai duomenys nebus niekur skelbiami ar įvardijami. Atsakymai bus naudojami mokslo tikslams ir tik statistiškai apibendrinti su kitų respondentų atsakymais. Konfidencialumas garantuojamas.

Iš anksto noriu jums padėkoti, kad sudalyvavote mano tyrime

1. Ar jūs naudojate kompiuterį savo darbe?

2. Kiek laiko per parą jūs naudojatės kompiuteriu savo darbe?

3. Ar jūs naudojate kompiuterius savo laisvalaikiui?

4. Kam naudojate savo kompiuterius laisvalaikiui?

5. Ar internetu apmokate savo sąskaitas?

6. Ar kompiuterio naudojimas pagerino Jūsų raštingumą ir išsilavinimo lygį?

7. Ar asmeninio kompiuterio pagalba atliekate finansines paslaugas?

8. Ar kompiuterio naudojimas pablogino Jūsų regėjimą?

9. Ar Jūs turite priklausomybę nuo interneto?

10. Ar Jūs manote kad jūsų artimieji arba draugai daug laiko praleidžia prie kompiuterio?

11. Ar norėtumėte dirbti nuotolinių būdu naudojantis kompiuteriu?

12. Ar manote kad ateityje vis daugiau viešųjų ir privačiųjų paslaugų bus atliekama interneto pagalba?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą