Kodėl dauguma lietuvių emigruoja į užsienį?

Kaip manote, kaip būtų galima mažinti masinį lietuvių emigravimą į kitas šalis ?

  1. Keisti seima ir visa sistema.Žmonėms reikia kelti algas ,kad pragyvenimo salygos butu geresnės,o ne išnaudojimas.
  2. Kad butu beresnes gyvenimo salygos Lt.,tai niekas ir nevyktu gyventi ir dirbti i uzsieny.
  3. Dėstyti nacionalinio patriotiškumo pamokas,
  4. Kelti atlyginimus, didelė nelygybė Lietuvoje, skurdi socialinės paramos sistema ir prasta viešųjų paslaugų kokybė,norint didinti valstybės galimybes pasirūpinti labiausiai pažeidžiamomis socialinėmis grupėmis, būtina imtis ryžtingesnių priemonių kovoje su šešėline ekonomika, dėl kurios į valstybės biudžetą surenkame mažiausią dalį pajamų nuo bendrojo vidaus produkto visoje Europos SąjungojeJauni žmonės išvyksta ne tik darbo ieškoti, bet ir aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančio išsilavinimo įgyti. Norėdami išlaikyti šiuos žmones Lietuvoje, turime sudaryti sąlygas gerą išsilavinimą įgyti gimtojoje šalyje. Tam reikalinga esminė į kokybę orientuota aukštojo mokslo sistemos reforma.O šiai dienai kainos Norvegijoje jau yra mažesnės nei Lietuvoje pvz. (Maisto produktai,rūbai ir visa kita)
  5. Turėtų keistis žmonių požiūris vienų į kitus. Jei lietuviai gerbtų ir mylėtų vieni kitus, mes būtume galingiausia valstybė pasaulyje.
  6. Pagerinti gyvenimo salygas - daugiau darbų ar geresni atlyginimai, nes mokesčiai yra kosminiai
  7. Kelti atligynimus, didesne darbo pasiūla ir aišku dtabdyti kainų kilimą.