Kodėl dauguma lietuvių emigruoja į užsienį?

Sveiki,

Šia apklausą sukūriau savarankiškam darbui atlikti, todel norėčiau paprašyti, jog atsakytumėte į klausimus sąžiningai. 

Kokia yra jūsų lytis?

Ar esate gyvene užsienio šalyje bent 5 metus?

Kaip vertintumėte gyvenimą kitoje valstybėje?

Kaip manote kodėl žmonės emigruoja į kitas šalis?

Jei buvote emigravęs/usi iš Lietuvos, ar gryžote atgal?

  1. Ne
  2. Ne emigravau
  3. Nebuvau emigravęs
  4. .
  5. gal
  6. nebuvau
  7. Negrįžau, bet galvoju grįžti, kai sulauksiu pensinio amžiaus
  8. Ne
  9. Ne
  10. Nebuvau emigravusi
…Daugiau…

Kodėl gryžote atgal į Lietuvą gyventi ?

Kokioje užsienio šalyje gyvenate/gyvenote?

Kaip manote, kaip būtų galima mažinti masinį lietuvių emigravimą į kitas šalis ?

  1. Didinti atlyginimus, pagerinti gyvenimo salygas
  2. Negalima
  3. Mažinant kainas
  4. Didinti atlyginimus
  5. .
  6. niekaip.
  7. Kelti atlyginimus
  8. Pakeisti valdžia.... Kuriai nereikėtų griauti valstybės o rupintuosi savo gyventojais....
  9. Algas padidinti
  10. Didinti darbo vietų skaičių, kelti atlyginimus
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą