Kodėl dauguma lietuvių emigruoja į užsienį?
Sveiki,
Šia apklausą sukūriau savarankiškam darbui atlikti, todel norėčiau paprašyti, jog atsakytumėte į klausimus sąžiningai.
Kokia yra jūsų lytis?
Ar esate gyvene užsienio šalyje bent 5 metus?
Kaip vertintumėte gyvenimą kitoje valstybėje?
Kaip manote kodėl žmonės emigruoja į kitas šalis?
Jei buvote emigravęs/usi iš Lietuvos, ar gryžote atgal?
- Ne
- Ne emigravau
- Nebuvau emigravęs
- .
- gal
- nebuvau
- Negrįžau, bet galvoju grįžti, kai sulauksiu pensinio amžiaus
- Ne
- Ne
- Nebuvau emigravusi
Kodėl gryžote atgal į Lietuvą gyventi ?
Kokioje užsienio šalyje gyvenate/gyvenote?
Kaip manote, kaip būtų galima mažinti masinį lietuvių emigravimą į kitas šalis ?
- Didinti atlyginimus, pagerinti gyvenimo salygas
- Negalima
- Mažinant kainas
- Didinti atlyginimus
- .
- niekaip.
- Kelti atlyginimus
- Pakeisti valdžia.... Kuriai nereikėtų griauti valstybės o rupintuosi savo gyventojais....
- Algas padidinti
- Didinti darbo vietų skaičių, kelti atlyginimus