Kodėl dauguma lietuvių emigruoja į užsienį?

Kaip manote, kaip būtų galima mažinti masinį lietuvių emigravimą į kitas šalis ?

  1. Didinti atlyginimus, pagerinti gyvenimo salygas
  2. Negalima
  3. Mažinant kainas
  4. Didinti atlyginimus
  5. .
  6. niekaip.
  7. Kelti atlyginimus
  8. Pakeisti valdžia.... Kuriai nereikėtų griauti valstybės o rupintuosi savo gyventojais....
  9. Algas padidinti
  10. Didinti darbo vietų skaičių, kelti atlyginimus