23. Jeigu vaikštote pėsčiomis, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- Netoli darbovietė
- Renkuosi kaip sveikesnę, ekologiškesnę alternatyvą.
- Šiaip pasivaikščioti
- Ne
- pėsčiomis vaikštau tik laisvalaikiu
- Tiesiog taip papraščiau.
- Nevaikštom nėra takų.
- Dėl geresnės sveikatos. Taip pat laiko praleidimo būdas.
- Sportas
- .