23. Jeigu vaikštote pėsčiomis, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- todėl kad noriu numesti svorio
- Reikia vaikščioti
- vaikštau tik tada, jei trumpi susisiekimo atstumai
- Jaučiuosi geriau judėdama
- Einu nedidelį atstumą
- Nes noru
- nes labai trumpi maži atstumai
- Nesant transporto tenka prasieiti ir pėsčiomis
- Kai turiu laiko, stengiuosi judėti
- Nevaiksciojiu