14. Jeigu naudojatės, taksi transportu, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- Nesinaudojame
- Ne
- Jeigu esu neblaivus...
- nesinaudoju
- Iš bėdos
- Greitai
- Kada vėluoju.
- Ne
- Kai blogas oras, vaiką veža su taksi, nes stotelė gan toli nuo darželio
- Nera kitos transporto priemonės