14. Jeigu naudojatės, taksi transportu, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- nesinaudoju
- Tik tada, akai reikia grįžti iš baro ar kokio baliaus
- Nesinaudoju
- esant mažam laiko tarpui nuvykti iš taško A į tašką B
- Nenaudoju
- negalint pačiam vairuoti
- nesinaudoju
- Nesinaudoju
- Nėra viešo transporto
- Kartais tenka bauditis taksi, kad greičiau pasiekčiau adresatą