6. Jeigu nesinaudojate arba retai naudojatės viešojo transporto paslaugomis, tai kas paskaktintų? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- Nepaskatintu niekas.
- Nera
- Nesunaudoju tokiu
- Naudojuosi tik švenčių metu
- pigesnis viesas stransportas arba nemokamas
- Nemokamas viešasis transportas miesto gyventojams, taip kaip Taline.Taip pat labai patogu būtų naktiniai autobusai, dabar ganėtinai anksti baigia važiuoti, dėl to tenka arba važiouti su savo transportu, arba kviestis taxi.
- Niekas neskatina dėl laiko