Klaipėdos miesto ir priemiestinių teritorijų gyventojų modalinio kelionių pasiskirstymo pokyčių tyrimas
6. Jeigu nesinaudojate arba retai naudojatės viešojo transporto paslaugomis, tai kas paskaktintų? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
Naudočiausi nebent jei prarasčiau teisę vairuoti. Nemėgstu, kai arti manęs nepažystami žmonės, todėl viešuoju transportu naudotis sunku dėl psichologinės būsenos
nežinau, neįsivaizduoju
Niekas
Neturiu kitos išeities
Patogus maršrutas į ir iš miesto.
Prie mūsų kaimo, Alyvų gatvės, saugiai įrengta stotelė, nes dabar autobuso reikia laukti tiesiog ant gatvės
Individualiu transportu sutaupome laiko, nes reikalinga nuvežti vaikus vaikus į mokyklą, o mokykla nepakeliui į darbą