Klaipėdos mieste vykstančių švenčių etnokultūrinai aspektai
36. Kaip manote, ar pakankamai finansuojamos šventės Klaipėdoje? Galbūt galėtumėte išskirti kurios – per mažai, kurios - pakankamai, o kurios, Jūsų nuomone, gauna per didelį finasavimą?
manau, kad finansuojamos pakankamai, tik gal dalis pinigų nuteka ne ten, kur reikia, dėl to tiesiog reikalingas skaidrumas
Jūros šventė finansuojama per daug, jazz festival per mažai (manau, jei būtų didesnis finansavimas, dažniau pritrauktume pasaulinio lygio žvaigždes).
del finansavimo sunku pasakyti, nes ne visose sventese bunu! Aisku galetu ir dekoracijomis pasirupinti ir tualetu daugiau pastatyti,animatoriu sventes metu butu geras uzsiemimas vaikams gal ir tevams.
Nežinau.
Nesidomėjau finansavimu
Juros svente gauna tikrai per dideli finansavima, nes tai ka jie ten padaro reikalauja daug maziau liesu negu yra isliaidziama
Neturiu nuomones siuo klausimu, manau Juros svente yra finansuojama pakankamai i kitas sventes nera idedama tiek daug pastangu
jos visos labai skirtingos pagal poreikius tai manau truputelis finansines pagalbos sventem tikrai nepamaisytu o kurios gauna per daug ar per mazai tikrai ne man spresti
Man svarbi šventė, kaip ji pateikiama, kokia jos reklama (jei ji yra), į finansinius reikalus galėtų atsakyti tik šventės organizatoriai.