Klaipėdos mieste vykstančių švenčių etnokultūrinai aspektai
36. Kaip manote, ar pakankamai finansuojamos šventės Klaipėdoje? Galbūt galėtumėte išskirti kurios – per mažai, kurios - pakankamai, o kurios, Jūsų nuomone, gauna per didelį finasavimą?
Manau nepakankamai. Neturiu nuomonės nes nežinau kiek kokia šventė finansuojama.
Su šiais duomenimis nesu susipažinusi.
pakanka
galvoju kad taip :)
džiazo festivalis, Burlaivių regata, teatro festivalis "Šermukšnis", Jūros šventė, folkloro šventė "Parbėgs laivelis", Kino pavasaris, Vokiečių kultūros dienos, Knygų konkursas "Klaipėdos knyga" ir t.t.
nemanau, kad kuri nors finansuojama labai jau pakankamai. Kaip yra pritraukiami grandioziniai džiazo atlikėjai , kurių gali pasiklausyti už dyką - tikras stebuklas, ir didelė pagarba organizatoriams. Juk visų kitų miesto džiazo festivaliai - mokami. Jūros šventė pagal matomas dekoracijas turbūt labiausiai. Bet tai, kad ši šventė neturi įspūdingo, kostiumuoto, verto dėmesio parado su neptūnu priešakyje, matyt finansavimo skiriama ne tiek ir daug, o kitas klausimas kaip jis panaudojamas. Sunku ką sakyti kai nei organizuoji, nei lendi į finansinius planus miesto. Man regis labiausiai nuskriausti lieka mažieji renginukai, kaip teartas, kas turi pajėgumų parodyti vertingus dalykus.
manau, visos finansuojamos pakankamai
Abiem sventem uztenka finansavimo, tik truksta daugiau geresniu organizavimo igudziu arba inotyviu ideju
Neturiu nuomonės.
Finansuojama pakankamai, tegul daugiau lėšų skiria gatvių tvarkymui, valymui.