Įvairiai.
3-4, dalyvauju ne kas dien
apie 3. Dalyvavimas priklauso nuo konrečių renginių, tad gali būt ir kasdien, ir ne.
ivairiai jei viksta ilgai 2-3 tai 1 karta tikrai apsilankom. kiekviena diena eiti brangu nors ir noretusi!
Paskaitau programą ir jei sudomina, tada dalyvauju. Ne kasdien.
Dalyvauju vieną dieną, pagal savo užimtumą
diskotekose dalivauju apitiksiliai nuo antros-trecios ju atidarimu valandos, kai Dj jau geresnis ir publika apsilusi
Ivairiai, 1-3 , jeigu ateinu i pirmaja diena tai ateisiu i paskutine taipogi
3 dienas kaip gaunas kartais 2 dienas dalyvauju kartais 1
3 dienas, bet dalyvauju tik 1 dieną pasirinktinai kaip turiu laiko. Dalyvauti tik 1 dieną.