1-2 d.
Šventės būna keletą dienų.Nedalyvauju kasdien. Jei yra įdomių pasirodymų, einu pažiūrėti.
2-3 dienas. kartais vieną dieną. Užimtumas.
Trunka po keleta dienų arba savaitę. dalyvauju pasirinktinai. Lemia asmeniniai motyvai:ar nesu pavargusi, ar neturiu kitų planų ir pan..
2-3 d., dalyvauju kaip kadą . nors vieną dieną būtinai
apie sav.
Oi ne. Išsirenku kas įdomu, tai daugiausiai kelias dienas.
1-4, dalyvauju tikrai ne kasdien, pagal nuotaika
Vyksta dazniausiai nuo keliu iki 4 dienu, stengiuos kiekviena diena sudalyvauti, bet nevisada tam yra laiko
apie tris, dalyvauju tik tuomet, jei domina programa.