KINTANTYS VARTOTOJŲ, ATSISKAITYMO UŽ PREKES IR PASLAUGAS, DIDŽIUOSIUOSE PREKYBOS TINKLUOSE, POREIKIAI

Įvardinkite pagrindinius, atsiskaitant savitarnos kasose, trūkumus

  1. Laukimas amžiui patvirtinti.
  2. Prekių ieškojimas
  3. Paieška
  4. Laiko gaišimas, kai reikia laukti pardavėjos
  5. Dažnai sunku rasti sveriamas prekes kataloge,Norfoje gaištamas laikas,kol pvz gėrimas nusistovi,nes negali skenuoti kitos prekės
  6. "nesveria" lengvų prekių, stringa.
  7. Ateinu į parduotyvę apsipirkti, i ne kasininke dirbti. Perkant tris prekes atsiskaitymas - savitarnos kasoje viskas ok, bet jei prekių daugiau žiauriai nervuoja, kad pati turiu atidirbti kasininkės darbą. Tai gal dar prekes iškrauti iš fūros?? Mintis, ane? Pyktis,atidirbinėti kasininke, mebųtų toks didelis, jei bemt jau klientui.nuolaida pritaikytu. Ateini apsipirkt, o dar ir dirbt turi.
  8. Kiekvieną kartą būna, kad reikia laukti savitarnos pagalbos dėl nesuveikusios skenavimo sistemos arba nesutampančio prekių svorio. Jei pikinis laikas - laukti užtrunka.
  9. Laukimas kol priesi konsultantas jeigu iskyla problema
  10. Nėra