Atskiro fakultatyvo
nereikia. Bet gali pridėti
prie bendrai meno ir meno
istorijos.
manau, kad vietų kur galima
būtų pažiūrėti nekomercinį
trūksta beveik visuose Lt
miestuose, išskyrus sostinę.
Visi pagrindiniai festivaliai
vyksta Vilniuje, tik šiais
metais pajudėjo ir į mažesnius
miestus. Be to, daugelyje kitų
miestų arba išviso nėra kino
teatrų, arba jie neveikia,
arba ten visai nerodomas
nekomercinis kinas, o tik
holivudo produktai.
Manau kad kino truksta labiau
del intereso stokos.
Nelabai zinau, nes gimiau ir
uzaugau Vilniuje, bet sio
kulturos vystymo truksta
visos Lietuvos mastu.
Natūralu, kad ten kur ir šiaip
mažiau renginių, tokie įvykiai
turi didesnę reikšmę. Ypač,
kai net nėra kino teatro.
Sunkiau prikviesti kinomeno
kūrėjus ir ekspertus, sunkiau
gauti finansavimą renginio
organizavimui.
kino teatrai daugumoje
Lietuvos miestu yra
privatizuoti ir uzdaryti.
daugumai zmoniu nekomercinis
kinas isvis neprieinamas
Mažesniuose miestuose kinas
arba iš viso nerodomas, arba
renginių, susijusių su kino
menu labai mažai ir jie
abejotinos kokybes.