Pusseseres is Moletu
skundziasi, kad miestely nera
ne vieno kino teatro ir is
viso nera ka ten veikti.
Daugelis žmonių, negyvenančių
didžiuosiuose miestuose,
neturi prieigos prie retesnių,
geresnių ar iš vis jokių
filmų. Esu prieš piratavimą,
tačiau mažesnių miestelių
gyventojams tiesiog nelieka
kito būdo žiūrėti tai, ką jie
nori (pats gyvenu Vilniuje,
tačiau turiu pažįstamų ir kitur).
kaimas filmų nemato. Yra tik kelias į
žvaigždes.
Nedažnai lankausi mažesniuose
Lietuvos miesteliuose, bet
kai nuvažiuoju, tarkim į
Palangą, pašiurpstu. Nes nors
tai ir gausiai lankomas
kurortas, ten visai nebūna
kino renginių, "Naglyje"
rodomi pasenę filmai...
Apskritai kinas mažuose
miestuose merdi ne vien
vaikų atžvilgiu.
Ką ten mažesniuose
miesteliuose, net tokiuose
Druskinikuose labai trūksta
kino. Arba informacijos apie
kino renginius, jei tokių būna.
Kaimas baigia prasigert,
reikia kazka daryt...
nujauciu tik - LABAI truksta.
atveža tik kelis,
populiariausius komercinius
filmus, galėtų rodyti didesnę
įvairovę ir "kino pavasario"
bei panašiį seansų platumas
galėtų būti didesnis nei
vilnius, kaunas, klaipėda ir pan.