Kino edukacijos situacija Lietuvoje

platesnis komentaras:

  1. Pusseseres is Moletu skundziasi, kad miestely nera ne vieno kino teatro ir is viso nera ka ten veikti.
  2. Daugelis žmonių, negyvenančių didžiuosiuose miestuose, neturi prieigos prie retesnių, geresnių ar iš vis jokių filmų. Esu prieš piratavimą, tačiau mažesnių miestelių gyventojams tiesiog nelieka kito būdo žiūrėti tai, ką jie nori (pats gyvenu Vilniuje, tačiau turiu pažįstamų ir kitur).
  3. kaimas filmų nemato. Yra tik kelias į žvaigždes.
  4. Nedažnai lankausi mažesniuose Lietuvos miesteliuose, bet kai nuvažiuoju, tarkim į Palangą, pašiurpstu. Nes nors tai ir gausiai lankomas kurortas, ten visai nebūna kino renginių, "Naglyje" rodomi pasenę filmai...
  5. Apskritai kinas mažuose miestuose merdi ne vien vaikų atžvilgiu.
  6. Ką ten mažesniuose miesteliuose, net tokiuose Druskinikuose labai trūksta kino. Arba informacijos apie kino renginius, jei tokių būna.
  7. Kaimas baigia prasigert, reikia kazka daryt...
  8. nujauciu tik - LABAI truksta.
  9. atveža tik kelis, populiariausius komercinius filmus, galėtų rodyti didesnę įvairovę ir "kino pavasario" bei panašiį seansų platumas galėtų būti didesnis nei vilnius, kaunas, klaipėda ir pan.
  10. nieko nesu apie tai girdejus