Kiek jaunimui naudingi gali būti pensininkai?

2. Jūsų nuomone, kokių veiklų žmonėms labiausiai reikia sulaukus pensinio amžiaus?

  1. Tokių, kurios skatintu bendrauti su kitais asmenimis
  2. Manau labai trūksta žmogiško bendravimo. Bendraujant manau naturaliai atsirastu veiklos.
  3. Pensininkam reikia daugiau judeti, lankstytis, kad geriau judetu kraujas kunu, taip sulauktu maziau problemu, ir geriau dirbtu sanariai. Tai sumazintu islaidas vaistams
  4. Protiniu, fiziniu
  5. Spektakliu, koncertu, veiklu kur susirinktu bendraminciai.
  6. Palaikančių fizinę bei protinę veiklą, pvz reguliarūs pasivaikščiojimai, sodininkystė, kryžiažodžių sprendimas, žaidimas šachmatais, knygų skaitymas
  7. Veiklų, kurios leidžia nenutolti nuo visuomenės
  8. Tokių kuriose galėtų daugiau pabendrauti
  9. Pozityvaus bendravimo, malonių, prasmingų hobių
  10. Aplankyti šeimos narius, nebūti vieniems namuose tarp sienų ir su niekuo nebendrauti.