2. Jūsų nuomone, kokių veiklų žmonėms labiausiai reikia sulaukus pensinio amžiaus?
Tokių, kurios skatintu bendrauti su kitais asmenimis
Manau labai trūksta žmogiško bendravimo. Bendraujant manau naturaliai atsirastu veiklos.
Pensininkam reikia daugiau judeti, lankstytis, kad geriau judetu kraujas kunu, taip sulauktu maziau problemu, ir geriau dirbtu sanariai. Tai sumazintu islaidas vaistams
Protiniu, fiziniu
Spektakliu, koncertu, veiklu kur susirinktu bendraminciai.
Palaikančių fizinę bei protinę veiklą, pvz reguliarūs pasivaikščiojimai, sodininkystė, kryžiažodžių sprendimas, žaidimas šachmatais, knygų skaitymas
Veiklų, kurios leidžia nenutolti nuo visuomenės
Tokių kuriose galėtų daugiau pabendrauti
Pozityvaus bendravimo, malonių, prasmingų hobių
Aplankyti šeimos narius, nebūti vieniems namuose tarp sienų ir su niekuo nebendrauti.