1. Kaip manote, kuo žmonės užsiima sulaukus pensinio amžiaus?
Dauguma papraščiausiai niekkuo neužsiima ir tik keletas dalyvauja įvairiose veiklose ar dirba ūkyje
Dauguma liūdna, bet neturi su kuo pabendrauti, tai leidzia laika prie televizoriu, radiju ar tiesiog žiūrėdami pro langą. Žinoma yra ir tų kurie turi hobius ir juos puoselėja.
Pensininkai užsiima tuo ką moką
Keliauja, ilsisi, skiria laiko sau
Skaito laikrascius, ziuri televizoriu, klausosi radijos, eina i baznycia, rupinasi ukiu.
Kapų tvarkymu, sodininkyste, vaistinių lankymu
Poiilsiauja
Skiria laika sau ir bendravimui su šeima
Žiūri televizorių, mezga, kaime - lesina vištas. Prižiūri anūkus
Dažniausiai leidžia laiką namuose, turi kokių nors gyvūnų pvz karvių ir jas prižiūri.