Kiek jaunimui naudingi gali būti pensininkai?

1. Kaip manote, kuo žmonės užsiima sulaukus pensinio amžiaus?

  1. Dauguma papraščiausiai niekkuo neužsiima ir tik keletas dalyvauja įvairiose veiklose ar dirba ūkyje
  2. Dauguma liūdna, bet neturi su kuo pabendrauti, tai leidzia laika prie televizoriu, radiju ar tiesiog žiūrėdami pro langą. Žinoma yra ir tų kurie turi hobius ir juos puoselėja.
  3. Pensininkai užsiima tuo ką moką
  4. Keliauja, ilsisi, skiria laiko sau
  5. Skaito laikrascius, ziuri televizoriu, klausosi radijos, eina i baznycia, rupinasi ukiu.
  6. Kapų tvarkymu, sodininkyste, vaistinių lankymu
  7. Poiilsiauja
  8. Skiria laika sau ir bendravimui su šeima
  9. Žiūri televizorių, mezga, kaime - lesina vištas. Prižiūri anūkus
  10. Dažniausiai leidžia laiką namuose, turi kokių nors gyvūnų pvz karvių ir jas prižiūri.