Ketverių – penkerių metų amžiaus vaikų komunikacijos ugdymas šiuolaikine grožine vaikų literatūra.

Kodėl, taip manote?

  1. Nes knygom skiriam laiko tada, kai turime ramaus, gero kokybiško laiko jom skaityti. Nes skaitymas dėl skaitymo ir "pareigos" atlikimo nemanau, kad turi naudos. Geriau rečiau, bet kokybiškai.